česky | in English

 

Novinky a zajímavosti ze světa IS MU

RSS Máte-li zájem, přihlaste se k odběru novinek e-mailem. Novinky můžete odebírat také pomocí RSS nebo si zařaďte blog mezi sledované, pokud jste uživatel IS MU.
Tento blog píše
FotografieFI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294
Starší příspěvky
Kategorie
Vlastníci blogu: FI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294
Právo číst: kdokoliv v Internetu, pojmenovaná skupina osob: FI:CVT FI
Právo komentovat: pojmenovaná skupina osob: FI:CVT FI
24. 10.
2016

Elportál přináší publikaci Metodika běžeckého lyžování

  • RSS
Dosud nehodnoceno.
Novinky – e-learning

E-learningový portál Masarykovy univerzity (MU) Elportál představuje výukovou publikaci Metodika běžeckého lyžování, která je určena studentům Fakulty sportovních studií MU směrů „Sportovní edukace“ a „Trenérství“, ale přináší užitek i sportovním nadšencům lyžování z řad veřejnosti. Snaží se přiblížit základní metodické postupy a způsoby odstranění hlavních chyb při nácviku základních běžeckých technik. Užitečnou součástí jsou i kapitoly, které se věnují přípravě a mazání běžeckých lyží.

Obr. 1: Ukázka z e-publikace Metodika běžeckého lyžování.

Akcent je kladen na názornou ukázku čtyř hlavních pohybových celků (technik), které jsou součástí základního výcviku běžeckého lyžování. Demonstrace je řešena ve formě video ukázek a součástí je i rozbor nejčastějších chyb, se kterými se učitel lyžování může setkat.

E-publikace je také dostupná ve verzi pro mobilní zařízení.

Další publikace lze najít na Elportálu.

Dosud nečteno0 komentářůpermalink
« E-publikace Mikroskopické vyšetření moče na Elportálu pro mediky (24. 10. 2016 11:44) | Statistika zkoušení v Informačním systému MU za období jaro 2016 » (24. 10. 2016 11:50)

Zatím žádné komentáře.

Relevantní odkazy 


Nahoru | Aktuální datum a čas: 26. 5. 2018 19:34, 21. (lichý) týden

Kontakty: istech(zavináč/atsign)fi(tečka/dot)muni(tečka/dot)cz, studijní odd., správci práv, is-technici, e-technici, IT podpora | Použití cookies | Více o Informačním systému