FotografieFI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294

7. ročník Open space konference o e-learningu IS MU

Zajímavé | 1 | 1
Novinky – e-learning

Pracovníci Informačního systému Masarykovy univerzity (IS MU) připravují již 7. ročník Open space konference o e-learningu IS MU. Konference se koná pod záštitou rektora MU doc. PhDr. Mikuláše Beka, Ph.D. a je určená pro učitele a doktorské studenty MU. Ústředním tématem tohoto ročníku konference bude aktivizace studentů. Vyučující se podělí o své praktické zkušenosti s průběžnou prací se studenty, s rychlým ověřováním znalostí na seminářích či například s online hlasováním během přednášky. Zazní informace o Peer instruction metodě a také budou představeny nástroje IS MU pro MOOC a kurzy pro veřejnost nebo další e-learningové novinky. Vedle prezentací budou pro účastníky k dispozici i tradiční „open space“ stánky pro jejich dotazy, názory, náměty.

Termín: 15. únor 2017

Místo: Fakulta informatiky Masarykovy univerzity

Web konference: http://elportal.cz/osk2017/

Obr. 1: Fotografie z 6. ročníku konference.

Přihlášení na konferenci je zdarma a probíhá prostřednictvím registračního formuláře na webových stránkách konference.

Na Vaši účast se těší tým Informačního systému Masarykovy univerzity.

« Nová tvář systému pro odhalování plagiátů Odevzdej.cz (23. 11. 2016 14:31) | Elportál představuje publikaci Soubor kazuistik z farmakologie » (23. 12. 2016 15:21)

Zatím žádné komentáře.

Nahoru | Aktuální datum a čas: 20. 1. 2017 10:57, 3. (lichý) týden