Novinky a zajímavosti ze světa IS MU

RSS Máte-li zájem, přihlaste se k odběru novinek e-mailem. Novinky můžete odebírat také pomocí RSS nebo si zařaďte blog mezi sledované, pokud jste uživatel IS MU.
Tento blog píše
FotografieFI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Starší příspěvky
Kategorie
Vlastníci blogu: FI:Vývojový tým IS MU, Mgr. Eva Zárybnická, 206552
Právo číst: kdokoliv v Internetu, pojmenovaná skupina osob: FI:CVT FI
Právo komentovat: pojmenovaná skupina osob: FI:CVT FI
23. 12.
2016

Elportál představuje publikaci Soubor kazuistik z farmakologie

  • RSS
Zajímavé | 1 | 1
Novinky – e-learning

Univerzitní e-learningový portál Masarykovy univerzity (MU) Elportál přináší novou publikaci Soubor kazuistik z farmakologie, která vychází z reálných případů publikovaných v domácích a zahraničních odborných periodikách a je určena především studentům Všeobecného lékařství na Lékařské fakultě MU.

Smyslem připraveného souboru případových studií je především přiblížení použití léčiv v reálné klinické praxi a interaktivní formou představit některé z nežádoucích účinků či nevhodných kombinací léčiv. Studium těchto připravených kazuistik také může studentům medicíny usnadnit přípravu ke zkoušce United States Medical Licensing Examination (USMLE), která používá stejný formát otázek.

Obr. 1: Ukázka z e-publikace Soubor kazuistik z farmakologie.

Na Elportálu lze najít i publikace z mnoha dalších zajímavých oblastí.

Dosud nečteno0 komentářůpermalink
« 7. ročník Open space konference o e-learningu IS MU (23. 11. 2016 14:39) | E-publikace Metodika střelby v biatlonu dostupná na Elportálu » (23. 12. 2016 15:23)

Zatím žádné komentáře.