FotografieFI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294
Vlastníci blogu: FI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294

E-publikace Metodika střelby v biatlonu dostupná na Elportálu

Novinky – e-learning

Univerzitní e-learningový portál Masarykovy univerzity (MU) Elportál představuje novou výukovou publikaci Metodika střelby v biatlonu rozebírající problematiku střelby v biatlonu a věcí se střelbou souvisejících. Tento multimediální výukový materiál ocení kromě milovníků biatlonu zejména studenti oboru Trenérství (specializace biatlon) na Fakultě sportovních studií MU.

Publikace obsahuje také informace o biatlonové zbrani a její údržbě, technice střelby, střeleckém tréninku, práci trenéra, vlivu střelby na pohybový aparát včetně zásobníku souvisejících cviků. Dále publikace pojednává o střelnici, pravidlech biatlonu a využití metod práce s videem v biatlonu. Výuková pomůcka je také dostupná ve verzi pro mobilní zařízení (ePub).

Obr. 1: Ukázka z e-publikace Metodika střelby v biatlonu.

Další zajímavé publikace lze najít na Elportálu.

« Elportál představuje publikaci Soubor kazuistik z farmakologie (23. 12. 2016 15:21) | Agenda Život na MU přináší souhrn aktuálních informací v IS MU i do mobilu » (23. 12. 2016 15:25)

Zatím žádné komentáře.

Nahoru | Aktuální datum a čas: 30. 5. 2017 07:30, 22. (sudý) týden