FotografieFI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294
Vlastníci blogu: FI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294

Evidence informace o vyučujícím u jednotlivé rozvrhové akce

Informačně přínosné | 1 | 1
Novinky

V rozvrhových aplikacích Informačního systému Masarykovy univerzity (IS MU) nově přibyla evidence vyučujícího k jednotlivé rozvrhové akci. Tato možnost se například využije, pokud má předmět dvě přednášky týdně, ale každou z nich má na starost jiný přednášející. Cílem je v rozvrhu zobrazit toho učitele, kterého následně studenti skutečně najdou v učebně. Obdobně vyučující vidí ve svém rozvrhu pouze ty hodiny, které v rámci předmětu opravdu vyučuje.

Obr. 1: Přiřazení vyučujícího k rozvrhové akci.

Tuto doplňující informaci mohou k předmětům zavést pověření pracovníci fakult, kteří rozvrh fakulty do IS MU zadávají. Informace o vyučujících je možné zadat v jednotlivých manipulacích s rozvrhem, dále pomocí importu rozvrhu nebo v nové grafické aplikaci pro práci s rozvrhem.

Studenti si mohou jednotlivé vyučující zobrazit po zaškrtnutí možnosti "vypisovat i učitele" v nastavení výpisu rozvrhu.

Obr. 2: Zobrazení vyučujícího v rozvrhu.

O dřívějším grafickém vylepšení agendy Rozvrh jsme informovali v novince Rozvrh v novém hávu.
Rozvrháři mohou potřebné informace doplnit cestou Rozvrh -> Manipulace s rozvrhem v grafické aplikaci/Import rozvrhu/Jednotlivé manipulace s rozvrhem.

« Změna přihlašovací stránky Informačního systému MU (1. 8. 2016 12:01) | Zápis do seminárních skupin lze nyní omezit prerekvizitami » (4. 10. 2016 11:23)

Zatím žádné komentáře.

Nahoru | Aktuální datum a čas: 20. 1. 2017 10:56, 3. (lichý) týden