FotografieFI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294
Vlastníci blogu: FI:Vývojový tým IS MU, Bc. Iva Milošová, 348294

Elportál přináší náměty na cvičení pro děti v mateřské či základní škole

Novinky – e-learning

Univerzitní e-learningový portál Masarykovy univerzity (MU) Elportál představuje nové metodické publikace obsahující užitečné informace týkající se rozcvičování dětí na prvním stupni základních škol či cvičení pro děti motivovaná básničkami, náčiním i slovem.

Náměty na cvičení pro děti předškolního věku

Cílem publikace Náměty na cvičení pro děti předškolního věku je představit zásobník cvičení s náčiním, který lze využít v rámci pohybových aktivit v mateřských školách. Materiál ocení zejména učitelé volnočasových aktivit a studenti předmětu PdF: Pohybové činnosti 1 - poznáváme svoje tělo pohybem. Materiál také vysvětluje, jak nejlépe děti k cvičení motivovat a jaké zásady je vhodné dodržovat. Výuková pomůcka je také dostupná ve verzi pro mobilní zařízení (ePub).

Obr. 1: Ukázka z publikace Náměty na cvičení pro děti předškolního věku.

Rušná a průpravná část v hodinách tělesné výchovy na 1. stupni ZŠ
Metodická publikace Rušná a průpravná část v hodinách tělesné výchovy na 1. stupni ZŠ obsahuje příklady rozcvičení ve formě textu, fotografií a videozáznamů. Materiál je určen zejména studentům předmětů PdF: Gymnastika 1 a PdF: Praktikum z tělesné výchovy a dále pak učitelům volnočasových tělovýchovných aktivit. Obsahuje například očekávané výstupy, kterých by měli v jednotlivých obdobích žáci dosáhnout, či preferovanou strukturu vyučované hodiny tělesné výchovy. Tato výuková pomůcka je taktéž dostupná ve verzi pro mobilní zařízení (ePub).

Obr. 2: Ukázka z publikace Rušná a průpravná část v hodinách tělesné výchovy na 1. stupni ZŠ.

Na Elportálu lze najít i publikace z mnoha jiných a neméně zajímavých oblastí.

« Odpovědní archy s možností opravy (24. 10. 2016 11:52) | Moderní design Obchodního centra MU přináší nové možnosti » (23. 11. 2016 14:25)

Zatím žádné komentáře.

Nahoru | Aktuální datum a čas: 21. 10. 2017 10:30, 42. (sudý) týden