Obecná doporučení

  • Aktuální opatření týkající se COVID-19

    Provoz MU se řídí univerzitním semaforem, jehož úroveň stanovuje Krizový štáb MU s přihlédnutím k vládnímu semaforu pro okres Brno-město. Jednotlivé fakulty a pracoviště mohou vyhlásit vyšší stupeň pohotovosti.

  • Zjišťujte zpětnou vazbu od studentů

    Nebojte se zeptat studentů, co jim vyhovuje. Jsme všichni na jedné lodi. Tak jako se učitelé musí starat o své děti, třeba i o své rodiče a jsou v náročné situaci, i studenti mohou být ve složité situaci (špatné připojení k internetu, nemožnost vypracovat některé úkoly a dotazníky při práci s lidmi, ztížené podmínky studia). Ať již pojmete Vaši výuku jakkoliv – jen samostudium a videozáznamy, ověření znalostí přes testy a nebo online výuka a konzultace apod.) – ověřte si u svých studentů, jestli je to dobrá cesta, jak výuku předmětu zdárně dovést do konce.

  • Sdílejte své zkušenosti

    Situace, ve které se teď nacházíme, je pro nás všechny nová. Pomozte svým kolegům. Sdílejte své zkušenosti, sdílejte to, co se Vám osvědčilo. Napište kolegům dobré tipy, jak se Vám daří držet úroveň kvality Vaší výuky a jak předáváte své znalosti a vědomosti studentům. Nebojte se sdělit i negativní zkušenost (když třeba studenti nereagují na aktivitu, nepodaří se docílit atmosféry jako v hodinách apod.), protože i to nás posouvá dále.

Může se hodit

Začínáme s IS MU: Tipy k Informačnímu systému MU nejen pro nové vyučujícíhttps://is.muni.cz/start/ Prváci: Tipy k Informačnímu systému MU nejen pro nastupující studentyhttps://is.muni.cz/prvaci/

Kontakty na uživatelskou podporu

logo IS MU

Servisní středisko pro e-learning

servistech@fi.muni.cz

Kontaktujte ohledně multimédií, záznamy přednášek, videohovorů, studiních webů. …

Stránky střediska

logo IS MU

E-technici

etech@fi.muni.cz

Kontaktujte ohledně podpory e-learningu v IS MU: Odevzdávárny, Odpovědníky, Interaktivní osnovy, …

Stránky e-techniků

Autoři publikace

logo Informační systém Masarykovy univerzity

Informační systém Masarykovy univerzity

Fakulta informatiky MU

Kontakty na uživatelskou podporu IS MU