Deníček: Co je nového v IS MU?

RSS Provozovatelé, vývojáři a další pracovníci okolo IS MU se budou snažit sem psát o nových věcech, změnách, opravách apod. v systému. Budou psát o věcech, které se nějak dotýkají uživatelů. I když se budou snažit psát tak, aby uživatelé obsahu sdělení rozuměli, nebude možné pochopit vše. Zvláště pak vyjádření o aplikacích, ke kterým všichni uživatelé nemají přístup. Nepředpokládáme, že všichni budou tento blog číst. Je jen pro zájemce. Neočekávejte prosíme dlouhé příspěvky obsahující úvahy, buďte připraveni na krátká oznámení.
Vlastníci blogu: FI:E-technici, FI:IS-technici, FI:servistech, FI:Vývojový tým IS MU, Ing. Jitka Brandejsová, 2893, doc. Ing. Michal Brandejs, 2116
Právo číst: kdokoliv v Internetu
Právo komentovat: kdokoliv přihlášený v ISu

Pro učitele: bylo zrušeno e-mailové informování o odhlášení ze zkoušky

Zajímavé | 2 | 3
doc. Ing. Michal Brandejs, CSc. (CVT FI MU), učo 2116

Vážení učitelé,

dovoluji si informovat, že jsme zrušili e-mailové informování učitelů o
automatickém odhlášení studenta ze zkušebního termínu (např. poté, co byla
studentovi zadána úspěšná známka).

Tj. týká se dopisů:
Dovolujeme si Vás informovat, že z následujících zkušebních termínů byli
automaticky odhlášeni studenti:
Předmět: xxxxx Zkušební termín: 21. 6. 2010 12:00
Důvod odhlášení: Předmět je již úspěšně ukončen.

Studentům dopisy nadále chodí.

Zdravím,

Michal Brandejs

« Objednávání preventivních prohlídek pro zaměstnance MU (7. 6. 2010 13:51) | Informování o přerušení studia a plánovaném návratu » (13. 6. 2010 22:17)