Deníček: Co je nového v IS MU?

RSS Provozovatelé, vývojáři a další pracovníci okolo IS MU se budou snažit sem psát o nových věcech, změnách, opravách apod. v systému. Budou psát o věcech, které se nějak dotýkají uživatelů. I když se budou snažit psát tak, aby uživatelé obsahu sdělení rozuměli, nebude možné pochopit vše. Zvláště pak vyjádření o aplikacích, ke kterým všichni uživatelé nemají přístup. Nepředpokládáme, že všichni budou tento blog číst. Je jen pro zájemce. Neočekávejte prosíme dlouhé příspěvky obsahující úvahy, buďte připraveni na krátká oznámení.
Vlastníci blogu: FI:E-technici, FI:IS-technici, FI:servistech, FI:Vývojový tým IS MU, Ing. Jitka Brandejsová, 2893, doc. Ing. Michal Brandejs, 2116
Právo číst: kdokoliv v Internetu
Právo komentovat: kdokoliv přihlášený v ISu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  ... 88 »

Novinky v aplikaci Termíny SZZ

Informačně přínosné | 1 | 1
Mgr. Dana Kozlová (CVT FI MU), učo 135399
Přinášíme shrnutí vylepšení v aplikaci pro elektronické Státní závěrečné zkoušky.
  • Přidali jsme automatickou kontrolu, která každou noc rozešle e-mailem upozornění členům komise, kteří zatím nepotvrdili protokoly z předchozího dne.
  • Nově zaznamenáváme, kdy byl komisi zaslán informační e-mail s odkazem na potvrzení protokolu.
  • Pokud poslední potvrzující člen komise potvrdí protokoly hromadně, zašle se i předsedovi komise odkaz vedoucí na hromadné potvrzení protokolů.
  • Doplnili jsme nový filtr „k přenesení", který vybere termíny, kde existuje alespoň jeden student, jenž má potvrzený (nějaký) průběh a který nemá přenesené hodnocení do evidence SZZ. Tento filtr je možné využít pro kontrolu, zda od posledního přenosu hodnocení někdo přibyl. Zároveň po skončení období SZZ se studijní oddělení snadno ujistí, že nebylo na nikoho zapomenuto. (Filtr je možné využít také pro výběr studentů pro přenesení známky do tzv. manipulačního předmětu, a pak do studijní evidence.)

Elektronické protokoly pro přijímací řízení

referent

Připravili jsme novou možnost využití elektronických protokolů o přijímacím
řízení, které využijí především běhy pro doktorské studium nebo cizojazyčné
programy.
Po vyplnění potřebných informací o termínu a obsahu zkoušky (studijním
oddělením), může komise zaznamenat průběh a výsledek zkoušky do elektronického
protokolu, který všichni její členové schválí přímo v ISu.
Protokol se následně stane součástí spisu uchazeče.

Obchodní centrum MU: platba pomocí QR kódu

Zajímavé | 3 | 3
uživatel

Pro zákazníky Obchodního centra MU jsme přidali do údajů pro platbu QR kód,
pomocí kterého lze snadno zadat platbu bankovním převodem.
QR platba se pro tento typ úhrady zobrazí na stránce s pokyny k platbě po
dokončení objednávky a také v aplikaci Moje objednávky.

Nová podoba Prohlídky pracovišť

Informačně přínosné | 2 | 2
Mgr. Dana Kozlová (CVT FI MU), učo 135399

Zveřejnili jsme nový vzhled aplikace Prohlídka pracovišť.

Kromě přepracování do responzivního vzhledu byla aplikace rozšířena i o novou
volbu, která umožňuje zobrazit také zaměstnance vedené na podpracovištích
zobrazeného pracoviště.

Lidé... Prohlídka pracovišť