Deníček: Co je nového v IS MU?

RSS Provozovatelé, vývojáři a další pracovníci okolo IS MU se budou snažit sem psát o nových věcech, změnách, opravách apod. v systému. Budou psát o věcech, které se nějak dotýkají uživatelů. I když se budou snažit psát tak, aby uživatelé obsahu sdělení rozuměli, nebude možné pochopit vše. Zvláště pak vyjádření o aplikacích, ke kterým všichni uživatelé nemají přístup. Nepředpokládáme, že všichni budou tento blog číst. Je jen pro zájemce. Neočekávejte prosíme dlouhé příspěvky obsahující úvahy, buďte připraveni na krátká oznámení.
Vlastníci blogu: FI:E-technici, FI:IS-technici, FI:servistech, FI:Vývojový tým IS MU, Ing. Jitka Brandejsová, 2893, doc. Ing. Michal Brandejs, 2116
Právo číst: kdokoliv v Internetu
Právo komentovat: kdokoliv přihlášený v ISu

Novinky v Záznamníku učitele

Zajímavé | 2 | 2
RNDr. Hana Bydžovská, Ph.D. (CVT FI MU), učo 139544
učitel
Do Záznamníku učitele (ZU) přibyly nové funkce:
  • Omezení při vstupu do ZU na studenty, které vedu
    omezení vybere studenty, jejichž jste vedoucím závěrečné práce nebo školitelem.
  • Poslat dopis učitelům
    aplikace, která slouží k odeslání e-mailu všem učitelům předmětu
    umístění: ZU > sekce Katalog předmětů > Poslat dopis učitelům.
  • Přidání textu do poznámkového bloku
    aplikace umožňující hromadně přidat text do vybraných poznámkových bloků
    umístění: ZU > sekce Poznámkové bloky > Obsah: přidání textu.
  • Přidání hvězdiček do poznámkového bloku
    aplikace umožňující hromadně přidat hvězdičky před vybraná čísla do vybraných poznámkových bloků, aby byla chápána jako bodová hodnocení
    umístění: ZU > sekce Poznámkové bloky > Obsah: přidání hvězdiček.
  • Vytvoření poznámkového bloku zkopírováním
    vylepšená verze umožňuje vytvořit nový poznámkový blok zkopírováním obsahů různých poznamkových bloků (i z různých předmětů) podle zvoleného pořadí
    umístění: ZU > sekce Poznámkové bloky > Nový: vytvořit zkopírováním.
« Prihlasovanie do sem. skupín - detekcia kolízií v rozvrhu (8. 9. 2011 13:46) | IS MU začal vyplácet stipendia také v cizí měně. » (7. 10. 2011 16:04)