angličtinaPřihlášení do IS MU

Workshop „E-learning pro střední a základní školy a systém Moodle“

Tato nabídka není nyní v prodeji.

Tento poplatek je určen pro:

 1. účastníky mimo Masarykovu univerzitu,
 2. účastníky z MU, kteří hradí vložné z jiných prostředků než interních prostředků ústavu/fakulty/grantu.

  Workshop probíhá jako součást konference SCO 2009 a je určen pro učitele všech typů škol, kteří se chtějí naučit pracovat ve virtuálním výukovém prostředí Moodle.

  Během 6 vyučovacích hodin (6 x 45 minut) se účastníci naučí ovládat jednotlivé nástroje LMS Moodle. Každý účastník obdrží zdarma výukový materiál – českou učebnici o Moodlu.
  V první části se naučí pracovat se systémem v roli studentů (navigace, úprava profilu, změna barevného designu, přihlášení se do kurzu, odevzdání úkolu), v další části pak v roli učitelů a tvůrců kurzu (nastavení kurzu, osnova, postranní bloky, skrývání materiálů, přesuny, pokročilejší navigace).
  Dále se účastníci seznámí s tvorbou webových stránek za pomoci rich-textového editoru, s modulem Kniha, s diskusními fóry pro asynchronní komunikaci a s chatem pro komunikaci synchronní, s moduly Úkol, Procvičování, Testy, Slovník, Kalendář, Wiki, s vkládáním audiovizuálních souborů.

  Další informace k workshopu (na webu SCO 2009)

  Poznámka: Chcete-li se kromě workshopu účastnit také hlavního jednání konference SCO 2009, musíte uhradit vložné za konferenci.

  Kontakt:

Celková cena: 500 Kč vč. DPH