angličtinaPřihlášení do IS MU

Workshop „E-learning pro střední a základní školy a systém Moodle“ - účastník z MU

Tato nabídka není nyní v prodeji.

Tento konferenční poplatek je určen výhradně pro účastníky z Masarykovy univerzity, kteří hradí vložné z interních prostředků ústavu/fakulty/grantu..

UPOZORNĚNÍ: Do poznámky v objednávce uveďte

 • číslo zakázky, z níž bude vložné hrazeno,
 • jméno správce zakázky.
Další účetní operace (úhradu vnitrofaktury) provedou ekonomická oddělení fakult.

 • Workshop „E-learning pro střední a základní školy a systém Moodle“

  Běžná cena: 500 Kč (včetně 19 % DPH)

  Workshop probíhá jako součást konference SCO 2009 a je určen pro učitele všech typů škol, kteří se chtějí naučit pracovat ve virtuálním výukovém prostředí Moodle.

  Během 6 vyučovacích hodin (6 x 45 minut) se účastníci naučí ovládat jednotlivé nástroje LMS Moodle. Každý účastník obdrží zdarma výukový materiál – českou učebnici o Moodlu.
  V první části se naučí pracovat se systémem v roli studentů (navigace, úprava profilu, změna barevného designu, přihlášení se do kurzu, odevzdání úkolu), v další části pak v roli učitelů a tvůrců kurzu (nastavení kurzu, osnova, postranní bloky, skrývání materiálů, přesuny, pokročilejší navigace).
  Dále se účastníci seznámí s tvorbou webových stránek za pomoci rich-textového editoru, s modulem Kniha, s diskusními fóry pro asynchronní komunikaci a s chatem pro komunikaci synchronní, s moduly Úkol, Procvičování, Testy, Slovník, Kalendář, Wiki, s vkládáním audiovizuálních souborů.

  Další informace k workshopu (na webu SCO 2009)

  Poznámka: Chcete-li se kromě workshopu účastnit také hlavního jednání konference SCO 2009, musíte uhradit vložné za konferenci.

  Kontakt:

Celková cena: 0 Kč vč. DPH