angličtinaPřihlášení do IS MU

Registrace: Open space konference o e-learningu IS MU

Tato nabídka není nyní v prodeji.

Téma konference: Hodnocení

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

srdečně Vás zveme na 10. ročník Open space konference o e-learningu IS MU. Ústředním tématem příspěvků bude hodnocení studentů a poskytování zpětné vazby. Dozvíte se, jaké způsoby udělování hodnocení se vyučujícím ve výuce osvědčily a co vše zohledňují ve výsledné známce. Získáte praktické tipy, jak se vypořádat s hodnocením skupinových projektů i náhled na metody poskytování skutečně efektivní zpětné vazby.

Prezentovat budou již tradičně odborníci a učitelé, kteří mají zkušenosti z praxe. Konference si zachová formát „otevřeného prostoru“ a i nadále bude příležitostí k setkání s kolegy, ke konzultaci dotazů a porovnání zkušeností. Rádi Vás zase uvidíme.

Termín konání 5. února 2020 (registrace od 8.30)
Místo konání Fakulta informatiky, Botanická 68a, Brno
Web konference http://elportal.cz/osk2020/

  • Open space konference o e-elearningu IS MU

    Termín konání 5. února 2020 (registrace od 8.30)
    Místo konání Fakulta informatiky, Botanická 68a, Brno
    Web konference http://elportal.cz/osk2020/
    Doplňující informace Milí účastníci konference, rádi bychom Vás informovali, že se jedná o univerzitní akci a v průběhu celého konferenčního dne je v konferenčních prostorách pořizována foto a video dokumentace reportážního charakteru. Pořízený materiál (fotografie, videa) bude použitý na webech a propagačních materiálech konference. Pokud si nepřejete být zachyceni, upozorněte prosím fotografa, resp. kameramana, nebo odejděte ze záběru. Děkujeme.

Celková cena: 0 Kč vč. DPH