angličtinaPřihlášení do IS MU

V. doktorandské sympozium Katedry divadelních studií (konferenční poplatek)

Katedra divadelních studií Filozofické fakulty Masarykovy univerzity si Vás dovoluje pozvat na páté doktorandské sympozium, které je koncipováno jako mezioborové a je určeno postgraduálním studentům, kteří se ve svých výzkumech zabývají dramatem, divadlem, performativitou či teatralitou. Pozvání patří také pedagogům, jejichž účast je předpokladem pro různorodou diskusi nad prezentovanými tématy.

  Termín: 1. a 2. listopadu 2019
  Místo konání: Univerzitní centrum Telč

  Cílem sympozia je zmapovat alespoň částečně současné tendence v bádání mladých vědců v oblasti teatrologie v tom nejširším slova smyslu a iniciovat mezioborovou diskusi.
  PŘÍSPĚVKY: Délka příspěvku je stanovena na 20 minut. Pro účast na sympoziu není povinné mít příspěvek; rozmanitost příspěvků je však žádoucí, aby byly splněny stanovené cíle sympozia.

  PŘIHLÁŠKY: K účasti na sympoziu se přihlašuje vyplněním formuláře Google, odkaz zde: https://docs.google.com/forms/d/1FO6Nl8S7MWKsjpVLfd-ilKdDJmMO4gQL-8zXpll3etk/viewform?vc=0&c=0&w=1&edit_requested=true

  Součástí přihlašovacího formuláře je i nahrání anotace příspěvku v rozsahu maximálně 300 znaků. Přihlašovat se můžete do 15. 9. 2019.

  REGISTRAČNÍ POPLATEK za účast na sympoziu je 800 Kč a zahrnuje ubytování v Univerzitním centru v Telči s plnou penzí (večeře, snídaně, oběd), občerstvení během konference a konferenční materiály.

  Kontakt na organizátora:
  Mgr. Bc. Amálie Bulandrová, Mgr. Bc. Martin Langhans
  doktorandske.sympozium.kds@gmail.com

  Supervize: doc. MgA. David Drozd, Ph.D., e-mail: drozd@mail.muni.cz

Celková cena: 800 Kč vč. DPH
 Koupit
Podmínky prodeje
Lze objednat do 25. 9. 2019 vč. | Dostupná kapacita: 22

Zpět na nabídku Filozofická fakulta