angličtinaPřihlášení do IS MU

Vystavení nového primárního hesla pro přístup k IS MU studentům a účastníkům CŽV na Pedagogické fakultě MU

  Standardní služba není zpoplatněná. Studenti i účastníci CŽV na Pedagogické fakultě mohou získat primární heslo zcela bezplatně při osobní návštěvě Studijního oddělení/Centra celoživotního vzdělávání (více pod čarou níže). Nad rámec běžné služby však mohou zcela dobrovolně využít této zpoplatněné nabídky.

  Nové heslo vystavíme po dokončení objednávky a uhrazení částky na náš účet. Poté je zašleme doporučeným dopisem s dodáním do vlastních rukou (prostřednictvím České pošty) na adresu evidovanou v Informačním systému (na trvalý pobyt, není-li evidovaná adresa korespondenční). Z bezpečnostních důvodů nezasíláme hesla na neověřené odlišné adresy uvedené v objednávce.

  Pokud se při vytváření objednávky z červené hlášky dozvíte, že v Obchodním centru MU je váš e-mail již evidován a máte se přihlásit, nejedná se o přihlášení do IS MU, pouze do Obchodního centra, ve kterém jste v minulosti provedli nákup a nastavili si heslo k e-mailu, který jste nyní uvedli do objednávky. V případě, že si heslo nepamatujete, klikněte prosím na Přihlásit --> Zapomenuté heslo, a dále postupujte podle pokynů.


  HESLO ZDARMA

  Nově přijatí získávají heslo při zápisu ke studiu.
  Studentky a studenti získají primární heslo buď využitím ověření totožnosti přes službu identitaobcana.cz, nebo osobně v úředních hodinách své studijní referentky na Studijním oddělení.
  Účastnice a účastníci celoživotního vzdělávání získají primární heslo buď využitím ověření totožnosti přes službu identitaobcana.cz, nebo osobně v úředních hodinách své referentky Centra celoživotního vzdělávání.
  Pokud heslo znáte a chcete si je změnit, vstupte do ISu a použijte aplikaci v sekci Systém --> Změna hesla.
  Absolventi mohou oživit svůj účet v ISu v Komunitní síti.

Celková cena: 200 Kč vč. DPH
 Koupit
Podmínky prodeje
Lze objednat do 30. 12. 2030 vč.