angličtinaPřihlášení do IS MU

12. MEZINÁRODNÍ KOLOKVIUM O CESTOVNÍM RUCHU

na téma

„Perspektiva vývoje cestovního ruchu v ČR“

Bienální kolokvium pořádá Institut cestovního ruchu při Katedře regionální ekonomie a správy Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity ve spolupráci se Společností vědeckých expertů cestovního ruchu (SVECR). Jedná se o tradiční setkání odborníků, akademiků a pracovníků veřejné správy nad aktuálními tématy cestovního ruchu. Letošní témata diskuse jsou politika cestovního ruchu ČR, výzkumy a spolupráce s vysokými školami a ohlédnutí se za dopady covid-19 a restartem cestovního ruchu. Partnerem letošního kolokvia je Institut turismu CzechToursim.

Termín konání

21.-22.9.2023

Pavlov, Hotel Iris

Podrobnější informace

www.econ.muni.cz/mezinarodni-kolokvium-o-cestovnim-ruchu

Registrační poplatek

Registrační poplatek činí 3.100,- Kč (vč. DPH)

Registrační poplatek zahrnuje náklady spojené s organizací akce (občerstvení, společenský večer a režijní náklady).

Ubytování základní 1.100,- Kč /os./noc (vč. DPH)
Ubytování nadstandard 1.400,- Kč /os./noc (vč. DPH)

Kontakt

Ekonomicko-správní fakulta, Lipová 41a, 602 00 Brno, Ing. Markéta Novotná, Ph.D. / Ing. Andrea Holešinská, Ph.D.
Email: kolokviumCR@econ.muni.cz, tel: 549 491 784, fax: 549 491 720

Při problémech s objednáním konference se prosím obracejte na adresu obchod@mail.muni.cz.