KOVÁŘ, Josef Jan, Michal HLAVICA, Jan PETŘÍK, Richard BÍŠKO a Jarmila NEDBALOVÁ. Průzkum hradu Vildenberk, okr. Brno-venkov, v roce 2012. In Přehled archeologických výzkumů na Moravě a ve Slezsku v roce 2012. 2013.
Originální název Průzkum hradu Vildenberk, okr. Brno-venkov, v roce 2012
Název anglicky Survey of Vildenberk Castle, Brno-venkov district, in 2012
Autoři KOVÁŘ, Josef Jan, Michal HLAVICA, Jan PETŘÍK, Richard BÍŠKO a Jarmila NEDBALOVÁ.
Vydání Přehled archeologických výzkumů na Moravě a ve Slezsku v roce 2012, 2013.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Prezentace na konferencích
Obor Archeologie, antropologie, etnologie
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Filozofická fakulta
Klíčová slova česky archeologie; Morava; hrad; Vildenberk
Klíčová slova anglicky archaeology; Moravia; hrad; Vildenberk
Štítky Archaeology, castellology, castle, Castle area, fortification, GIS, gothic, GPS, medieval, medieval archaeology, Middle Age, Middle Ages, Moravia, Surface Research, Vildenberk Castle
Změnil Změnil: Mgr. Michal Hlavica, Ph.D., učo 178604. Změněno: 10. 1. 2016 07:59.
Příspěvek popisuje průzkum hradu Vildenberk, okr. Brno – venkov, v roce 2012
Anotace anglicky
The lecture describes the survey of Vildenberk Castle, Brno-venkov district, during 2012.
Návaznosti
MUNI/21/KOV/2013, interní kód MUNázev: Revizní archeologický výzkum zásypu nelegálně kopané cisterny na středověkém hradě Vildenberk
Investor: Masarykova univerzita, Revizní archeologický výzkum zásypu nelegálně kopané cisterny na středověkém hradě Vildenberk
VytisknoutZobrazeno: 16. 4. 2024 10:56