angličtinaPřihlášení do IS MU

50. REPREZENTAČNÍ PRÁVNICKÝ PLES

Dovolujeme si Vás pozvat na 50. REPREZENTAČNÍ PRÁVNICKÝ PLES, který se koná v sobotu 9. března 2024 od 19 hodin v hotelu International Brno. Slavnostní zahájení proběhne ve 20.00 hodin.

Těšit se můžete na:

Večer moderuje Mgr. Klára Radilová a Mgr. Jiří Václavek

VSTUPNÉ

  • Občanské 2 000,- Kč – objednávejte kliknutím na stoly níže.
  • Studentské 800,- Kč – objednávejte kliknutím na stoly níže. V elektronickém prodeji bude možno zakoupit pouze dvě studentské vstupenky na jedno UČO. V průběhu objednávání studentských vstupenek budete vyzváni k přihlášení do IS MU.

Oba typy vstupenek zahrnují raut. Zaplacené vstupenky si můžete od 1. února vyzvednout u paní Kateřiny Jaškové v místnosti S189 na Právnické fakultě, Veveří 70, tel.č.: 549496408.

Vstupenky je možno objednat do 1. března 2024. Využijte možnosti platby kartou. Dokladem o platbě je faktura (lze vytisknout v přehledu „Mých objednávek“ po připsání platby na účet MU).

Další informace na adrese ples@law.muni.cz. V případě technických problémů s objednáním vstupenek se obracejte na správu OC: obchod@mail.muni.cz

Hotel International Brno nabízí účastníkům plesu ubytování v jednolůžkových (cena 2 350 Kč/noc) i dvoulůžkových (cena 2 850 Kč/noc) pokojích a možnost parkování pro ubytované hosty za 450 Kč/1 den, městský poplatek 40 Kč/os./noc. Ceny jsou včetně DPH. Rezervace ubytování na telefonním čísle + 420 542 122 811 nebo e-mailu reservation@hotelinternational.cz.

VÝBĚR STOLŮ

Stoly vybírejte dle přiložených plánků. Poté co si zvolíte stůl, tak vstupenky zakoupíte v tabulce níže. Na levé straně občanské vstupné a na pravé straně studentské vstupné.