angličtinaPřihlášení do IS MU

Placená tělesná výchova


  • Předměty jsou vypisovány pod kódy c9, cv…. Po splnění podmínek získává student zápočet (1 zápočet = 1 kredit) v rámci samostatného studia CŽV FSpS. Žádost o případné uznání kreditu do svého studia podává student na své domovské fakultě. Tato nabídka je určena studentům MU ve všech typech studií a není ničím omezena.
  • Do seminárních skupin se student nehlásí přes IS MU, ale přes Obchodní centrum MU. V IS MU jsou seminární skupiny zveřejňovány pouze pro blokaci tělocvičen.
  • POZOR!!! – Zápočet z předmětu c9, cv… nenahrazuje povinnost splnění 2 zápočtů z předmětů p9….
  • Systém je nastaven tak, že jakmile v OC MU zaplatíte vybranou sportovní aktivitu, dojde k automatickému zaregistrování předmětu.

"Lze se pouze registrovat" v Obchodním centru znamená, že balení je vyprodáno a vy jste zaregistrováni jen jako náhradníci. Pokud se kapacita uvolní, zašleme vám potvrzení objednávky spolu s jejím číslem a s informacemi k provedení platby.

Nabídka

Všechny kurzy probíhají v období: 16. 9. 2019 – 8. 12. 2019.

AKTIVITALEKTORČASMÍSTO KONÁNÍ

PONDĚLÍ

c976a Futsal (1 000 Kč) PaedDr. Zdeněk Zítka 10:00 - 11:00 Vinařská - velká tělocvična
c970d Street dance (780 Kč) Mgr. Pavel Kapoun, Ph.D. 12:00 - 13:00 Hrad - velká tělocvična
c967a Fitness jóga (780 Kč) Mgr. Renáta Vychodilová 13:00 - 14:00 Vinařská - velká tělocvična
c971b Zdravotní tělesná výchova (780 Kč) Mgr. Miloslava Urbanovská 13:00 - 14:00 Vinařská - malá tělocvična
c9910a Floorball English (1 000 Kč) Mgr. Pavel Vacenovský, Ph.D. 13:40 - 14:40 UKB - hala míčových sportů
c965a Bodystyling (780 Kč) Mgr. Lucie Grajciariová 14:00 - 15:00 Hrad - malá tělocvična
c935a Kick box (780 Kč) Bc. Jakub Švarc 16:00 - 17:00 Hrad - velká tělocvična
cv010 Kondiční cvičení v Kampusu (780 Kč) Mgr. Bc. Kateřina Strašilová 16:00 - 17:00 UKB - pohybová tělocvična
c970f Tanec - swing začátečníci (780 Kč) Mgr. Taťána Štursová 17:00 - 18:00 Vinařská - velká tělocvična
cv007 Pilates v Kampusu (780 Kč) Mgr. Alena Kostelníková 17:00 - 18:00 UKB - pohybová tělocvična
c969a Acro Yoga (780 Kč) Mgr. Marek Havrila, Ph.D. 17:20 - 18:20 Hrad - velká tělocvična
c970g Tanec - swing pokročilí (780 Kč) Mgr. Taťána Štursová 19:00 - 20:00 Vinařská - velká tělocvična
c970b Orientální tanec - pokročilí (780 Kč) Henrieta Šidlová 20:00 - 21:00 Hrad - malá tělocvična

ÚTERÝ

c971a Zdravotní tělesná výchova (780 Kč) PaedDr. Hana Vrtělová 7:00 - 8:00 Hrad - malá tělocvična
c987a Sebeobrana (780 Kč) Mgr. Lubomír Medo 7:00 - 8:00 Vinařská - malá tělocvična
c943a Jogalates (780 Kč) Mgr. Alena Kostelníková 8:00 - 9:00 Hrad - velká tělocvična
c987e Sebeobrana - brazilské Jiu-Jitsu (780 Kč) Mgr. Lubomír Medo 9:00 - 10:00 Vinařská - malá tělocvična
c934a Bouldering (900 Kč) Mgr. Jan Škoda 9:00 - 10:00 Veslařská - středisko MU
c975a Fotbal (1 000 Kč) Mgr. Pavel Vacenovský, Ph.D. 9:30 - 10:30 FC Sparta hřiště
c972b Pilates (780 Kč) Mgr. Alena Kostelníková 10:00 - 11:00 Hrad - velká tělocvična
c964a Balet - začátečníci (780 Kč) doc. Mgr. Hana Bubníková 11:00 - 12:00 Hrad - malá tělocvična
c987b Sebeobrana žen (780 Kč) Mgr. Lubomír Medo 11:00 - 12:00 Vinařská - malá tělocvična
c934b Bouldering (900 Kč) Mgr. Jan Škoda 11:00 - 12:00 Veslařská - středisko MU
c975b Fotbal (1 000 Kč) Mgr. Pavel Vacenovský, Ph.D. 11:10 - 12:10 FC Sparta hřiště
c964b Balet - pokročilí (780 Kč) doc. Mgr. Hana Bubníková 13:00 - 14:00 Hrad - malá tělocvična
c934c Bouldering (900 Kč) Mgr. Jan Škoda 13:00 - 14:00 Veslařská - středisko MU
c926a Bosu (780 Kč) Bc. Monika Šilerová 14:00 - 15:00 Hrad - velká tělocvična
c960a Aerobik - step (780 Kč) Bc. Monika Šilerová 16:00 - 17:00 Hrad - velká tělocvična
cv005 Bodystyling v Kampusu (780 Kč) Bc. Žaneta Pavlíčková 17:00 - 18:00 UKB - pohybová tělocvična
c966a Fit hodina (780 Kč) Mgr. Milan Šipl 18:00 - 19:00 Hrad - velká tělocvična
c970a Orientální tanec - začátečníci (780 Kč) Henrieta Šidlová 19:00 - 20:00 Hrad - malá tělocvična
c991a Posilovna (780 Kč) PaedDr. Věra Mráčková 19:00 - 20:00 Hrad - posilovna
c980b Zumba (780 Kč) Tereza Gutteková 20:00 - 21:00 Hrad - velká tělocvična

STŘEDA

c959a Aerobik - mix (780 Kč) Bc. Monika Šilerová 7:00 - 8:00 Hrad - velká tělocvična
c929a SM - systém začátečníci (780 Kč) Mgr. Lucie Grajciarová 7:00 - 8:00 Hrad - malá tělocvična
c993a Horostěna (780 Kč) Mgr. Kateřina Kolářová, Ph.D. 8:00 - 9:00 Sportovní hala Staňkova
c987d Sebeobrana - Hand to hand fight (780 Kč) Mgr. Štěpán Šlapanský, DiS. 8:00 - 9:00 Jana Babáka - tělocvična B2
c936a Balanční cvičení (780 Kč) Bc. Monika Šilerová 9:00 - 10:00 Hrad - velká tělocvična
c923a Body Fit Power (780 Kč) Mgr. Pavel Kapoun, Ph.D. 11:00 - 12:00 Hrad - velká tělocvična
c934d Bouldering (900 Kč) Mgr. Jan Škoda 11:00 - 12:00 Veslařská - středisko MU
c929b SM - systém pokročilí (780 Kč) Mgr. Zora Svobodová, Ph.D. 13:00 - 14:00 Hrad - malá tělocvična
c958a Systema (780 Kč) David Sýkora 13:00 - 14:00 Vinařská - malá tělocvična
c934e Bouldering (900 Kč) Mgr. Jan Škoda 13:00 - 14:00 Veslařská - středisko MU
c952a Žonglování (780 Kč) Mgr. Dagmar Heiland Trávníková, Ph.D. 14:00 - 15:00 UKB - úpolová tělocvična
c961a Aerobik - kick-box (780 Kč) Vendula Györiová 15:00 - 16:00 Hrad - velká tělocvična
c940a Capoeira (780 Kč) Bc. Markéta Kavanová 16:00 - 17:00 Hrad - malá tělocvična
cv006 Poweryoga (780 Kč) Mgr. Alena Skotáková, Ph.D. 16:00 - 17:00 UKB - univerzální tělocvična
c950a Jóga (780 Kč) Sára Suchá 17:00 - 18:00 Hrad - velká tělocvična
cv015 Medical yoga (780 Kč) Dana Szeinerová 17:00 - 18:00 UKB - pohybová tělocvična
c995a Spinning (1 020 Kč) Jan Mikulenka 18:00 - 19:00 Vinařská - malá tělocvična
c980a Zumba (780 Kč) Bc. Helena Strachoňová, DiS. 19:00 - 20:00 Hrad - velká tělocvična
c991b Posilovna (780 Kč) PaedDr. Věra Mráčková 19:00 - 20:00 Hrad - posilovna

ČTVRTEK

c938a Základy sportovních masáží (780 Kč) PaedDr. Zdeněk Zítka 8:00 - 9:00 Vinařská - učebna
c987c Sebeobrana - wingtsun (780 Kč) Bc. Jan Outlý 9:00 - 10:00 Kounicova - hala Sokol
c972a Pilates (780 Kč) PaedDr. Hana Vrtělová 11:00 - 12:00 Vinařská - velká tělocvična
c967b Fitness jóga (780 Kč) PaedDr. Hana Vrtělová 13:00 - 14:00 Vinařská - malá tělocvična
c949a Taiči (780 Kč) Drahomíra Šmídová 14:00 - 15:00 Hrad - velká tělocvična
cv016 Kondiční cvičení v Kampusu (780 Kč) Mgr. Bc. Kateřina Strašilová 16:00 - 17:00 UKB - pohybová tělocvična
cv004 Fitness dance plus (780 Kč) Lenka Šilerová 17:00 - 18:00 UKB - pohybová tělocvična
c974a Florbal (1 000 Kč) Mgr. Jan Konečný, Ph.D. 18:00 - 19:00 Hrad - velká tělocvična
c9904a Mgr. Renáta Vychodilová 18:00 - 19:00 Hrad - malá tělocvična

PÁTEK

c965b Bodystyling (780 Kč) Mgr. Lucie Grajciariová 10:00 - 11:00 Hrad - velká tělocvična

Další informace na www.fsps.muni.cz/cus/.