angličtinaPřihlášení do IS MU

Placená tělesná výchova


  • Předměty jsou vypisovány pod kódy c9, cv…. Po splnění podmínek získává student zápočet (1 zápočet = 1 kredit) v rámci samostatného studia CŽV FSpS. Žádost o případné uznání kreditu do svého studia podává student na své domovské fakultě. Tato nabídka je určena studentům MU ve všech typech studií a není ničím omezena.
  • Do seminárních skupin se student nehlásí přes IS MU, ale přes Obchodní centrum MU. V IS MU jsou seminární skupiny zveřejňovány pouze pro blokaci tělocvičen.
  • POZOR!!! – Zápočet z předmětu c9, cv… nenahrazuje povinnost splnění 2 zápočtů z předmětů p9….
  • Systém je nastaven tak, že jakmile v OC MU zaplatíte vybranou sportovní aktivitu, dojde k automatickému zaregistrování předmětu.

"Předobjednávka" v Obchodním centru znamená, že balení je vyprodáno a vy jste zaregistrováni jen jako náhradníci. Pokud se kapacita uvolní, zašleme vám potvrzení objednávky spolu s jejím číslem a s informacemi k provedení platby.

Nabídka


Doporučujeme

2 950 Kč
Připravujeme další nabídku | Podrobnosti

Všechny kurzy probíhají v období: 12. 9. 2022 do 2. 12. 2022.

AKTIVITALEKTORČASMÍSTO KONÁNÍ

NOVĚ V UKB!

cv017 Body Strenght and Flexibility (960 Kč) Mgr. Žaneta Pavlíčková pondělí
17:00 - 18:00
UKB - pohybová tělocvična
cv005 Bodystyling v Kampusu (960 Kč) Mgr. Žaneta Pavlíčková úterý
17:00 - 18:00
UKB - pohybová tělocvična
cv006 Poweryoga (960 Kč) Mgr. Alena Skotáková, Ph.D. středa
16:00 - 17:00
UKB - pohybová tělocvična
cv018 Body and Mind (960 Kč) Mgr. Michaela Hromková Matečková středa
17:00 - 18:00
UKB - pohybová tělocvična
cv016 Kondiční cvičení v Kampusu (960 Kč) Mgr. Bc. Kateřina Strašilová čtvrtek
16:00 – 17:00
UKB - pohybová tělocvična
cv004 Fitness dance plus (960 Kč) Bc. Monika Sojková/Lenka Šilerová čtvrtek
17:00 – 18:00
UKB - pohybová tělocvična

PONDĚLÍ

c9907a Funkční trénink (960 Kč) Mgr. Alena Pokorná, Ph.D. 7:40 - 8:40 Hrad - malá tělocvična
c923a Body fit power (960 Kč) Mgr. Pavel Kapoun 11:00 - 12:00 Hrad - malá tělocvična
c940a Capoiera (960 Kč) Markéta Kavanová 11:00 - 12:00 Hrad - velká tělocvična
c980a Zumba (960 Kč) Mgr. Radka Střeštíková, Ph.D. 14:20 - 15:200 Hrad - velká  tělocvična
c968a RE - kondiční cvičení (960 Kč) Mgr. Alena Pokorná, Ph.D., Mgr. A. Kostelníková 15:40 - 16:40 Vinařská - malá tělocvična
c950d Yin jóga (960 Kč) Mgr. Sára Suchá 16:00 - 17:00 Hrad - velká tělocvična
c965a Bodystyling (960 Kč) Sabina Klímová 17:40 - 18:40 Hrad - velká tělocvična
c970h Tanec - Salza pro dámy (960 Kč) Terezie Lahodová 18:00 - 19:00 Hrad - malá tělocvična
c959a Aerobik - mix (960 Kč) Sabina Klímová 19:20 - 20:20 Hrad - velká tělocvična

ÚTERÝ

c970d Street dance (960 Kč) Mgr. Pavel Kapoun, Ph.D. 7:40 - 8:40 Hrad - malá tělocvična
c929a SM systém (960 Kč) Mgr. Zora Svobodová, Ph.D. 9:20 - 10:20 Hrad - malá tělocvična
c987a Sebeobrana (960 Kč) Mgr. Štěpán Šlapanský, DiS. 11:00 - 12:00 Vinařská - malá tělocvična
c960a Aerobik - step (960 Kč) Mgr. Radka Střeštíková, Ph.D. 12:40 - 13:40 Hrad - velká tělocvična
c964a Balet - začátečníci (960 Kč) Mgr. Alena Kostelníková 12:40 - 13:40 Hrad - malá tělocvična
c926a Bosu (960 Kč) Mgr. Radka Střeštíková, Ph.D. 14:20 - 15:20 Hrad - velká tělocvična
c943a Jogalates (960 Kč) Mgr. Alena Kostelníková 14:20 - 15:20 Hrad - malá tělocvična
c952a Žonglování (960 Kč) Mgr. René Strmeň 16:00 - 17:00 Hrad - velká tělocvična
c966a Total body trénink (960 Kč) Mgr. Milan Šipl 17:40 - 18:40 Hrad - velká tělocvična
c976a Futsal (960 Kč) Mgr. Zdeněk Zítka 17:40 - 18:40 Vinařská - velká tělocvična
c987c Sebeobrana – wingtsun (960 Kč) Mgr. Jan Outlý 19:00 - 20:00 Sokol Kounicova
c971a Zdravotní tělesná výchova (960 Kč) Mgr. Jan Konečný, Ph.D. 19:20 - 20:20 Hrad - malá tělocvična

STŘEDA

c958a Systema (960 Kč) David Sýkora 8:00 - 9:00 Hrad - malá tělocvična
c950 Jóga (960 Kč) Mgr. Sára Suchá 8:00 - 9:00 Vinařská - velká tělocvična
c972a Pilates (960 Kč) Mgr. Alena Kostelníková 8:00 - 9:00 Hrad - velká tělocvična
c948a Jóga therapy (960 Kč) Mgr. Alena Pokorná, Ph.D. 13:00 - 14:00 Hrad - malá tělocvična
c967a Fitness jóga (960 Kč) Mgr. Renáta Vychodilová 14:40 - 15:40 Hrad - velká tělocvična
c986a Karate - začátečníci (960 Kč) Ing. Michal Guzej, Ph.D. 18:40 - 19:40 Hrad - malá tělocvična
c986b Karate - pokročilí (960 Kč) Ing. Michal Guzej, Ph.D. 20:20 - 21:20 Hrad - malá tělocvična

ČTVRTEK

c949a Taiči - začátečníci (960 Kč) Drahomíra Šmídová 8:20-9:20 Vinařská - malá tělocvična
c949b Taiči - pokročilí (960 Kč) Drahomíra Šmídová 10:00 - 11:00 Vinařská - malá tělocvična
c993a Horostěna (1 300 Kč) Mgr. Kateřina Kolářová, Ph.D. 10:00-11:30 horostěna Komárov
c993b Horostěna (1 300 Kč) Mgr. Kateřina Kolářová, Ph.D. 11:30-13:00 horostěna Komárov
c970f Swing - začátečnícií (960 Kč) Táňa Štursová 13:20 - 14:20 Vinařská - malá tělocvična

PÁTEK

c950a Hatha Jóga (960 Kč) Mgr. Sára Suchá 9:40 - 10:40 Hrad - velká tělocvična
c936a Balanční cvičení (960 Kč) Mgr. Sára Suchá 11:20 - 12:20 Hrad - velká tělocvična