Přihlášení do IS MU
První pomoc
logo fakulty
První pomoc

Autoři: Prokopová, Tereza - Vafková, Tereza - Vafek, Václav - Barvík, Daniel - Kosinová, Martina - Štourač, Petr

Recenzováno

Multimediální publikace První pomoc shrnuje v šesti kapitolách základní témata z první pomoci. Materiál je aktualizovaný podle nejnovějších doporučení Evropské resuscitační rady, která byla publikována v roce 2021. Učebnice je primárně určena studentům předmětu LF:VLPO011p První pomoc - přednáška a studentům lékařských fakult.

Metodický materiál k výuce první pomoci
logo fakulty
Metodický materiál k výuce první pomoci

Autoři: Kubíková, Zdeňka - Zuchová, Barbora - Mojžíš, Milan - Bernaciková, Martina - Cvejnová, Barbora - Turin, Radek - Zaoral, Petr - Seberová, Petra

Metodický materiál k výuce první pomoci je určen budoucím i současným pedagogům, kteří v souladu s požadavky Rámcově vzdělávacích programů na II. stupni základních škol a na středních školách do výuky zařazují témata první pomoci. Ve vztahu k výuce na MU je doporučeným studijiním zdrojem předmětů První pomoci (FSpS: bk2165, bp2165 První pomoc a FSpS: NP2022, NK2022 První pomoc ve školských zařízeních) a je také dostupný ve verzi pro mobilní zařízení (epub).

Prevence úrazů a bezpečnost ve školním prostředí na základních a středních školách
logo fakulty
Prevence úrazů a bezpečnost ve školním prostředí na základních a středních školách

Autoři: Kubíková, Zdeňka - Černá, Libuše

Cílem publikace Prevence úrazů a bezpečnost ve školním prostředí na základních a středních školách je doplnit scházející, tolik potřebné informace ke vzdělávání budoucích učitelů tělesné výchovy o právního povědomí se zřetelem na prevenci úrazů a bezpečnost prováděných činností při pohybových aktivitách ve školách a školských zařízeních. Výuková publikace je především určena pro FSpS:bp008 a bk008 První pomoc.

První pomoc ve školských zařízeních
logo fakulty
První pomoc ve školských zařízeních

Autoři: Kubíková, Zdeňka - Turin, Radek - Sebera, Martin - Zuchová, Barbora - Zaoral, Petr - Novotný, Martin

Kurz První pomoc ve školských zařízeních byl zpracován jako podpůrný výukový materiál pro studenty magisterského studia FSpS MU První pomoc ve školských zařízeních. Vysvětluje základní pojmy záchrany tonoucího a je doplněn videomateriálem z bakalářské práce Bc. Viktora Póče. Odkazuje na některé další zdroje informací k dané problematice. Materiál je použit v předmětu První pomoc ve školských zařízeních (np001p).

?
   

Výpis dle:   fakulty   oborů   klíčových slov

Zpět na e-publikace | Co je e-kniha?